Projekt Cel - Warsztat Łódź i Online - Katarzyna Jaguszewska

Projekt Cel

warsztat stacjonarny

NAJBLIŻSZY TERMIN WARSZTATU stacjonarnego: 26.04.kwietnia piątek
czas trwania: 18:00-21:30
cena: 250 zł
lokalizacja: Łódź, JULIANÓW

czym jest warsztat projekt cel?

Jak dochodzi do tego, że w Twoim życiu powtarzają się niekomfortowe zdarzenia, dochodzi do schematów relacyjnych, pewnego wzorcowego często obciążającego ciebie postrzegania rzeczywistości, która cię otacza? Jak to jest, że powielasz pewne reakcje, sposób myślenia, który jest dla ciebie niesatysfakcjonujący, uciążliwy i często rujnujący twoje relacje i zdrowie? Czy to jest pech, przypadek, złośliwość losu czy nieświadome programy? Przecież w głębi serca nie chcemy powielać tego, co nas tak bardzo rani.

Procesy zachodzące w umyśle mają swoje odzwierciedlenie w mózgu, centrum dowodzenia wyposażonym w specjalistyczne oprogramowanie sterujące ciałem. Większość naszego doświadczenia przebiega poza racjonalnym myśleniem. Mózg podświadomy działa setki tysięcy razy szybciej od mózgu świadomego, racjonalnego właśnie to on utrzymuje nas przy życiu. Około 95 % twoich działań uruchamianych jest z poziomu podświadomości. Większością twoich zachowań steruje indywidualne oprogramowanie podświadomego umysłu.

Przez całe nasze życie nieświadomie realizujemy cel, który został nam nieświadomie zaaplikowany przez naszych rodziców. Poprzez uświadomienie go sobie i intencji zmienienia go, możemy przekroczyć w dużej mierze ten osobliwy zapis wpływający na nasz los i zdrowie. 

Twoi rodzice nigdy nie tworzyli tego planu świadomie tak jak i ty nie uczyniłeś tego swoim dzieciom. Choroby, sposób myślenia, sytuacje życiowe, negatywne wzorce, które powielasz w życiu, zostały zapisane w projekcie celu nieświadomie.

Bezwiedna Projekcja Rodziców BPR (PROJEKT CEL) jest tym co czyni ich, i ciebie jako rodzica, inżynierami genetycznymi dla swojego dziecka i to wiele miesięcy przed jego poczęciem.

dla kogo?

Zapraszam na Warsztat wszystkie “dorosłe dzieci” będące już rodzicami, planujące rodzicielstwo lub wybierające życie bezdzietne.

Bez świadomości Projektu Celu, siebie nasze sieci neuronalne, hormony, neurochemia, genetyczna ekspresja mogą codziennie odzwierciedlać i kształtować oraz podtrzymywać te same schematy, którymi posługiwali się nieświadomie nasi rodzice.

Jeśli nie chcemy ślepo odtwarzać ich w tej samej codziennej odsłonie z nadzieją na inny wynik, pozwólmy sobie je odkryć i zdekodować.

co zyskasz?

Podczas procesowania warsztatu przyjrzymy się dokładnie całemu zapisowi mającym wpływ na nasze obecne życie. Zajmiemy się dokładnym przeanalizowaniem Osobistego Projektu Celu.

Podstawy naszej egzystencji są wynikiem:

 • wszystkiego tego co wywołało konflikt u rodziców,
 • atmosfery życia,
 • świata myśli i przekonań,
 • odczuć matki w okresie in utero,
 • więzi pomiędzy rodzicami i energii ich relacji,
 • osobliwego momentu poczęcia, okoliczności przyjścia na świat,
 • wszystkiego tego, co przydarza się i jak jest traktowane dziecko w pierwszych miesiącach życia,
 • przeżyć z dzieciństwa z fazy oralnej, analnej oraz okresu fallicznego i edypalnego.

Projekt Cel zawiera w sobie wszystko to co przeżywają i czują rodzice około poczęcia podczas ciąży i po narodzinach dziecka.

Uświadomienie sobie wpływu Projektu Celu na nasze życie jest ważnym transformującym momentem. Nie chodzi o potępienie czy obwinianie, a głębokie zrozumienie procesów, od których możemy się uwolnić.

Podczas warsztatu:

 • Wyjaśnię znaczenie Projektu Celu – imprintingu genomowego,
 • Przyjrzymy się dokładnie, jaki był nieświadomy cel naszego poczęcia lub/i poczęcia naszych dzieci,
 • Ujawnimy źródło naszych chorób, jak i chorób naszych dzieci,
 • Omówimy, jak programuje się mózg nienarodzonego dziecka.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

WARSZTAT STACJONARNY

Warsztat stacjonarny odbywa się w urokliwym miejscu na mapie Łodzi w dzielnicy Julianów. Dokładny adres będzie wysłany uczestnikom po zgłoszeniu się. Czas trwania warsztatu to 4h i jest on podzielony na bloki tematyczne. Przewidziany jest drobny poczętunek oraz przerwa kawowa/ziołowa. Kameralna grupa, maks. 12 osób. 

WARSZTAT ONLINE

Warsztat w wersji online odbywa się na platformie ClickMeeting i trwa 2,5h. Po zakupie otrzymasz maila z linkiem do wirtualnego pokoju na platformie. Jeśli nie otrzymałeś/aś takiego linku, skontaktuj się z nami pisząc do mnie na kontakt@katarzynajaguszewska.pl

W dniu warsztatu upewnij się, że masz stabilne połączenie z internetem. Zadbaj o swój komfort i o to, żeby nikt Ci nie przeszkadzał. Jeśli chcesz, przygotuj koc, zaparz herbatę, zapal świeczkę – zrób to, co sprawi, że przez 4h warsztatu będziesz czuć się ciepło, przytulnie i bezpiecznie. 

NAJBLIŻSZY TERMIN WARSZTATU stacjonarnego: 26.04.KWIETNIA piątek
czas trwania: 18:00-21:00
cena: 250 zł
lokalizacja: Łódź, JULIANÓW

NASZE OSTATNIE SPOTKANIE

Kasia, przepiękna kobieta o cudownym wnętrzu. Jedyna szkoła, która uczy ważnych rzeczy.

Iza W.

Kasia to osoba, która zmieniła na lepsze moje postrzeganie świata. Nauczyła jak odnajdować w sobie spokój i radość życia. Uwielbiam. 🙂

Kasia T.

Profesjonalizm na każdym kroku, spokój, harmonia i równowaga. Ommmm...

Marcin W.