Radykalne wybaczanie - Kurs - Katarzyna Jaguszewska

Radykalne wybaczanie

Kurs Radykalne wybaczanie

NAJBLIŻSZY TERMIN KURSU 16.04-28.05.2024 GODZINA SPOTKAŃ 18:00 - 21.00
cena: 1250 zł
ilość sesji: 6 spotkań po 3h
lokalizacja: Łódź, JULIANÓW ORAZ

czym jest kurs radykalne wybaczanie?

“Darowanie krzywd ma moc uzdrawiania i smak wolności”

Niemal każdy z nas nosi ukrytą w sercu głęboką ranę pierwotną, zadaną kiedyś przez kogoś lub przez coś. Co jakiś czas otwiera się ona na nowo i intensywnie daje o sobie znać, często rujnując nasze życie lub nie pozwalając żyć w lekkości.

Poczucie krzywdy, niesprawiedliwości i żalu zakłóca nasze życie. A czasem czyni je tak trudnym, że uciekamy się do rozwiązań, które tylko potęgują nasze cierpienie, zamiast nas z niego wyciągnąć. 

To poczucie krzywdy, często jest źródłem naszych chorób.A wystarczyłoby po prostu wybaczyć. Ale nie w dotychczas rozumiany nam sposób, a ostatecznie, radykalnie i w pełni zrozumienia, dlaczego coś nas spotkać miało.

Radykalne wybaczanie to proces, który polega na całkowitym i bezwarunkowym wybaczeniu innym osobom wszelkich krzywd, jakie Ci zadali. Celem tego procesu jest uwolnienie się od negatywnych emocji, takich jak gniew, uraza, złość, poczucie niesprawiedliwości czy uporczywej niezgody, które powodują długotrwały stres i negatywnie wpływają na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.

Bardzo ważnym krokiem w tym procesie jest przepracowanie swoich myśli i przekonań na temat osoby, której chcemy wybaczyć. Często mamy tendencję do postrzegania sytuacji i widzenia drugiej osoby jako „złej” lub „winnej”. Radykalne wybaczanie polega na przyjrzeniu się temu przekonaniu i zastanowieniu się nad tym, czy na pewno jest ono prawdziwe.

WIĘCEJ O KURSIE

Zamiast skupiać się na tym, co Cię skrzywdziło, skupiasz się na tym, co możesz zyskać dzięki przebaczeniu. Uświadomienie sobie, że trzymasz urazę i że to ona jest źródłem twojego cierpienia jest przełomowym krokiem w życiu każdego z nas. Cierpienie trwa tak długo, jak długo nosisz w sobie żal, pretensję, ból.

Radykalne Wybaczenie jest procesem, dzięki któremu, pojawia się głębokie zrozumienie, że przebaczenie jest dla twojego dobra, a nie dla dobra osoby, która cię skrzywdziła. Nie jest ono wymazaniem z pamięci czynów czy słów, ale zmianą perspektywy spojrzenia na dane zdarzenie. Jest ono znalezieniem sposobu na przekształcenie urazy w akceptacje, a być może miłość.

DLA KOGO?

Kurs Radykalne Wybaczanie jest dla Ciebie, jeśli:

 • Masz dość życia żalem, niesprawiedliwością z poziomu bólu pierwotnego,
 • Chcesz wyjść z koła ofiary i przejąć odpowiedzialność za własny los oraz swoje zdrowie,
 • Pragniesz skutecznie i ostatecznie wybaczyć sobie i swoim bliskim,
 • Masz dość zmagania się własnym życiem i poczuciem braku sensu,
 • Chcesz tworzyć piękne oparte na miłości i zrozumieniu relacje,
 • Potrzebujesz przywrócić swój organizm do zdrowia, wyjść z uzależnień i chorób,
 • Pragniesz wzmocnić swoją energię i wieść życie urzeczywistniając to, czego pragnie.

JAK wygląda kurs?

Podczas całego Procesu przeprowadzę Was przez kolejne etapy integrujące się wzajemnie i wspierające w procesie Radykalnego Wybaczania.

 • Etap 1: Uznanie swoich emocji. Aby przebaczyć, musisz najpierw uznać swoje emocje. Poczuj gniew, złość, smutek czy rozczarowanie, które czujesz w stosunku do osoby, która Cię skrzywdziła.
 • Etap 2: Zrozumienie perspektywy drugiej osoby. Ważne jest, by zobaczyć sytuację z jej punktu widzenia i poznać jej motywacje. Jeśli nie rozumiemy jej motywów, akceptujemy swój brak gotowości i dostrzegamy, że nawet w najstraszniejszych sytuacjach ukryta jest doskonałość. 
 • Etap 3: Przebaczenie/ Techniki i narzędzia. Przebaczenie pozwala Ci zostawić przeszłość za sobą i skupić się na teraźniejszości i przyszłości. Odzyskać swoje życie. 
 • Etap 4: Zmiana perspektywy postrzegania siebie, budowanie zaufania do swojej mocy kreacji zdrowia i życia.

Radykalne wybaczanie jest procesem wymagającym, stąd niezbędne jest moje wsparcie jako terapeuty. Ale jest to proces, który może przynieść ogromną ulgę emocjonalną i pozwolić nam żyć pełnią życia. Dzięki transformacji za pomocą narzędzi Radykalnego Wybaczania uwalniamy energię, którą do tej pory poświęcaliśmy na utrzymywanie gniewu i urazy.

Wszystko co do nas przychodzi i spotyka nas w naszym obecnym życiu w rzeczywistości jest niezbędną lekcją dla naszej duszy, aby mogła wzrastać.

PROGRAM

 • SPOTKANIE 1 – Wprowadzenie do Radykalnego Wybaczania. Wgląd w to. co się wydarzyło w Twoim życiu. Usłyszenie i uhonorowanie Twojej prawdy i emocji, którą w Tobie wyzwala.
 • SPOTKANIE 2 – Wyrażenie najgłębszego zadawnionego bólu. Przeprowadzenie swoich emocji z ciemności w jasność. Odkrycie pierwotnej rany. Mechanizmy działania Ego. Kozły ofiarne, a nowa perspektywa życia.
 • SPOTKANIE 3 – Porzucanie dawnej interpretacji, zrozumienie programu Dusz. Wyjście z koła Ofiary. Misja Wybaczanie.
 • SPOTKANIE 4 – Przyjmowanie nowej perspektywy. Transformacja przekonań. Zrozumienie wyższego porządku i planu na Twoje życie. V Etapów Radykalnego Wybaczania.
 • SPOTKANIE 5 – Pełne otwarcie na zmiany, zaufanie do procesu oraz do siebie. Odzyskiwanie mocy Kreacji własnego życia. IV Kroki Wybaczenia.  Przygotowanie na cud.
 • SPOTKANIE 6 – Ceremonia uhonorowania swojej wolności i nowego postrzegania świata i swojej w nim roli. Powrót do zdrowia.

Kurs Radykalnego Wybaczania łączony jest z koniecznością zrozumienia źródła naszej choroby oraz wieloma aspektami Totalnej Biologii Recall Healing.

NAJBLIŻSZY TERMIN KURSU: 16.04-28.05.20241 GODZINA 18.00-21.00
cena: 1250 zł
ilość sesji: 6 spotkań po 3h
lokalizacja: Łódź, JULIANÓW

NASZE OSTATNIE SPOTKANIE

Dzięki warsztatowi Radykalne Wybaczanie uleczyłam swoją ranę i miałam możliwość odkryć i pożegnać swoje niewspierające przekonania.

Bożenka O.

Brak mi słów, żeby opisać ten proces. Jest on jednocześnie bardzo mocny i chwilami trudny, ale na jego końcu znajduje się najpiękniejsza nagroda.

Martyna K.

Kasia w sposób świadomy i bezpieczny, z wielkim profesjonalizmem, przeprowadziła nas przez proces Radykalnego Wybaczania. Bardzo polecam!

Mirosław Piotr J.