Radykalne Wybaczanie - Warsztat Łódź - Katarzyna Jaguszewska

RADYKALNE WYBACZANIE

WARSZTAT STACJONARNY w ŁODZI

NAJBLIŻSZY TERMIN WARSZTATu ONLINE: 29.07.2023
czas trwania: 11:00-18:00
cena: 380 zł

CZYM JEST WARSZTAT RADYKALNE WYBACZANIE?

Zapraszam Cię na wyjątkowy warsztat na temat Radykalnego Wybaczania. Niemal każdy z nas nosi ukrytą w sercu głęboką ranę pierwotną, zadaną kiedyś przez kogoś lub przez coś. Co jakiś czas otwiera się ona na nowo i intensywnie daje o sobie znać, często rujnując nasze życie lub nie pozwalając żyć w lekkości.

Poczucie krzywdy, niesprawiedliwości i żalu zakłóca nasze życie. A czasem czyni je tak trudnym, że uciekamy się do rozwiązań, które tylko potęgują nasze cierpienie, zamiast nas z niego wyciągnąć. 

To poczucie krzywdy, często jest źródłem naszych chorób.A wystarczyłoby po prostu wybaczyć. Ale nie w dotychczas rozumiany nam sposób, a ostatecznie, radykalnie i w pełni zrozumienia, dlaczego coś nas spotkać miało.

Radykalne wybaczanie to proces, który polega na całkowitym i bezwarunkowym wybaczeniu innym osobom wszelkich krzywd, jakie Ci zadali. Celem tego procesu jest uwolnienie się od negatywnych emocji, takich jak gniew, uraza, złość, poczucie niesprawiedliwości czy uporczywej niezgody, które powodują długotrwały stres i negatywnie wpływają na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.

Zamiast skupiać się na tym, co Cię skrzywdziło, skupiasz się na tym, co możesz zyskać dzięki przebaczeniu. Uświadomienie sobie, że trzymasz urazę i że to ona jest źródłem twojego cierpienia jest przełomowym krokiem w życiu każdego z nas. Cierpienie trwa tak długo, jak długo nosisz w sobie żal, pretensję, ból.

CO ZYSKASZ?

Radykalne Wybaczanie pozwala nam wyrazić stłumione uczucia i emocje, które pojawiły się w wyniku zranienia, jakiego doznaliśmy – takie jak ból, gniew, złość, nienawiść, żal, a następnie dokonać ich transformacji.

Metoda ta pozwala nam powrócić do sytuacji, w których poczuliśmy się skrzywdzeni. Zmienić sposób postrzegania i uwolnić się od potrzeby potępiania osób, czy sytuacji, które nas zraniły.

Dzięki transformacji za pomocą narzędzi Radykalnego Wybaczania uwalniamy energię, którą do tej pory poświęcaliśmy na utrzymywanie gniewu i urazy. Wszystko co do nas przychodzi i spotyka nas w naszym obecnym życiu w rzeczywistości jest niezbędną lekcją dla naszej duszy, aby mogła wzrastać.

W wyniku zastosowania narzędzi RW dochodzimy do wglądu, że nie ma czego wybaczać, bo tak naprawdę nic złego się nie stało, ponieważ we wszystkim co nas spotyka jest doskonałość. Trudne sytuacje nie przytrafiają się Nam tylko dla nas i służą naszemu rozwojowi na poziomie duchowym.

Radykalne Wybaczenie jest procesem, dzięki któremu, pojawia się głębokie zrozumienie, że przebaczenie jest dla twojego dobra, a nie dla dobra osoby, która cię skrzywdziła. Nie jest ono wymazaniem z pamięci czynów czy słów, ale zmianą perspektywy spojrzenia na dane zdarzenie. Jest ono znalezieniem sposobu na przekształcenie urazy w akceptacje, a być może miłość.

dla kogo?

Warsztat Radykalne Wybaczanie jest dla Ciebie, jeśli:

  • Masz dość życia żalem, niesprawiedliwością z poziomu bólu pierwotnego,
  • Chcesz wyjść z koła ofiary i przejąć odpowiedzialność za własny los oraz swoje zdrowie,
  • Pragniesz skutecznie i ostatecznie wybaczyć sobie i swoim bliskim,
  • Masz dość zmagania się własnym życiem i poczuciem braku sensu,
  • Chcesz tworzyć piękne oparte na miłości i zrozumieniu relacje,
  • Potrzebujesz przywrócić swój organizm do zdrowia, wyjść z uzależnień i chorób,
  • Pragniesz wzmocnić swoją energię i wieść życie urzeczywistniając to, czego pragnie.

Radykalne wybaczanie jest procesem wymagającym, stąd niezbędne jest moje wsparcie jako terapeuty. Ale jest to proces, który może przynieść ogromną ulgę emocjonalną i pozwolić nam żyć pełnią życia. Dzięki transformacji za pomocą narzędzi Radykalnego Wybaczania uwalniamy energię, którą do tej pory poświęcaliśmy na utrzymywanie gniewu i urazy.

Wszystko co do nas przychodzi i spotyka nas w naszym obecnym życiu w rzeczywistości jest niezbędną lekcją dla naszej duszy, aby mogła wzrastać.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Warsztat stacjonarny odbywa się w urokliwym miejscu na mapie Łodzi w dzielnicy Julianów. Dokładny adres będzie wysłany uczestnikom po zgłoszeniu się. Czas trwania warsztatu to 4h i jest on podzielony na bloki tematyczne. Przewidziany jest drobny poczętunek oraz przerwa kawowa/ziołowa. Kameralna grupa, maks. 12 osób. 

NAJBLIŻSZY TERMIN WARSZTATu ONLINE: 29.07.2023
czas trwania: 11:00-18:00
cena: 380 zł

NASZE OSTATNIE SPOTKANIE

Brak mi słów, żeby opisać ten proces. Jest on jednocześnie bardzo mocny i chwilami trudny, ale na jego końcu znajduje się najpiękniejsza nagroda.

Martyna K.

Dzięki warsztatowi Radykalne Wybaczanie uleczyłam swoją ranę i miałam możliwość odkryć i pożegnać swoje niewspierające przekonania.

Bożenka O.

Kasia w sposób świadomy i bezpieczny, z wielkim profesjonalizmem, przeprowadziła nas przez proces Radykalnego Wybaczania. Bardzo polecam!

Mirosław Piotr J.