Uzdrawianie intuicyjne - Kurs - Katarzyna Jaguszewska

UZDRAWIANIE INTUICYJNE

Kurs Uzdrawianie intuicyjne

NAJBLIŻSZY TERMIN KURSU: WIOSNA 2024
cena: 1150 zł
ilość sesji: 6 spotkań po 3h
lokalizacja: Łódź, JULIANÓW

czym jest kurs uzdrawianie intuicyjne?

„Intuicyjny umysł jest świętym darem, a racjonalny umysł jest wiernym sługą. Stworzyliśmy społeczeństwo, które czci sługę, a zapomniało o darze”. – A. Einstein

Z moich wieloletnich doświadczeń osobistych i pracy z pacjentami, uczestnikami kursów jasno wynika, że ból i cierpienie skutecznie potrafią skłonić człowieka do zmiany swojego życia na lepsze. Trud tych doświadczeń można wykorzystać do sprecyzowania własnych wartości i wskazania rzeczy, które będą dla nas najważniejsze na świecie.

Miłość to potężna siła, która pomaga nam dotrzeć do najgłębszych pokładów naszego “ ja”. Pozwala nam jak nic na tym świecie usłyszeć cichutki głos intuicji, o których wspomina większość tradycji duchowych i religijnych.

Ten głos przemawia do nas bardzo wyraźnie. Często jest jednak przez nas ignorowany i nierozpoznany. Zdolność do korzystania z zasobów własnej intuicji ma ogromny potencjał praktyczny i transformacyjny.

Powrót do zdrowia, do dobrostanu to twoje prawo. Prawo, które może stać się Twoim udziałem każdego dnia w procesach głębokiego samoleczenia w oparciu o metody diagnostyki Karmicznej oraz Totalnej Biologii.

Jesteś tym/tą, która może rozpoznać, swoje traumatyczne przeżycia, odczytać je i uzdrowić, zmieniając swoje wzorce postrzegania odziedziczone w spadku przez rodziców czy ród i odzyskać dostęp do zdrowia i pomyślnego losu.

Każdy z nas kiedyś dotarł lub dotrze do punktu, kiedy zaczyna sobie zadawać pytanie o sens życia. Trudno tu udzielić jednoznacznej odpowiedzi, choć dla większości z nas będzie to spokój, poczucie głębokiej akceptacji i miłość.

KURS JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

 • Chcesz odzyskać dostęp do intuicji i czerpać z jej mocy i piękna,
 • Potrzebujesz stworzyć przestrzeń dla jej odczytów w swojej codzienności,
 • Pragniesz być osobą w pełni wewnątrz sterowalną, wyznaczać swoje potrzeby i skutecznie określać granice,
 • Chcesz być otwartą, wrażliwą i delikatną osobą w obliczu wewnętrznych przemian własnych, jak i otoczenia,
 • Pragniesz w pełni odzyskać kontakt ze swoim życiem tu i teraz,
 • Potrzebujesz zadbać o swoje zdrowie i/lub zrozumieć obecność choroby w swoim ciele,
 • Chcesz rozwijać zdolność odczytywania z własnego ciała ważnych przekazów dotyczących życia osobistego, jak i zawodowego,
 • Pragniesz wsłuchiwać się w swoją podświadomość, rozwiązać konflikty biologiczne,
 • Potrzebujesz uwolnić się  od lęków, niepokoju, przekroczyć własne cierpienie i ból, wyznaczyć dla siebie nowy los,
 • Chcesz wybaczyć sobie i innym błędy,
 • Pragniesz  otworzyć się na nową wiedzę i całkowicie odmienić swoje patrzenie na swoje ciało i wydarzenia w swoim życiu, bowiem nic nie dzieje się przypadkiem.

Każdy z nas ma swoją własną szczególną moc, która czeka na przebudzenie.

Zwróć się do swojego wnętrza, do ducha do światła. Dotrzyj do własnej istoty by ją poznać i wysłuchać. To ona jest twoim guru, największym sojusznikiem, adwokatem w walce z niebezpieczeństwami. Latarnią oświetlającą drogę na twojej ścieżce życia.

To twoje życie. Słuchaj i idź.

CO ZYSKASZ?

Ból fizyczny naszych ciał, czy emocjonalny naszych dusz, jest objawem niezadowolenia w jakim miejscu się znajdujemy. Jest posłańcem, aby odmienić obecne życie, stan umysłu, postrzegania, emocje.

Tylko Ty, nikt inny, jest gospodarzem swojego ducha jak i ciała, co oznacza, że to ty powinieneś wziąć odpowiedzialność i zadbać o całość. Przestać szukać winnych czy obrażać się na los. To wielki krok na drodze do własnego zdrowia, zdrowia naszych dzieci, dobrego samopoczucia, pomyślnego losu, zyskania szacunku do samego siebie i rozwoju świadomości.

Dzięki kursowi Uzdrawianie Intuicyjne z łatwością zauważysz jak zmienia się energia wokół ciebie. Znikają problemy w komunikacji z innymi, poprawiają się wzajemne stosunki. Pozbywasz się wewnętrznych, ograniczających ciebie blokad.

Z chwilą, gdy traktujesz lepiej sam siebie, automatycznie zmienia się nastawienie otoczenia. Opuszczasz rolę ofiary i bierzesz los i teraźniejszość w swoje ręce pełne miłości i akceptacji. Życie cię kocha, zsyła twojej duszy wszystko to czego potrzebuje ona by wzrastać i wypełniać się światłem, uzdrawiać ciało i rozwiązywać Twoje problemy. Jest jeden warunek: nie można pozostać biernym.

Intuicja otwiera nas na duchowość, pokazuje nam jak uzyskać lepsze zdrowie i uczynić nasze życie pełniejszym. 

Najlepsze, najpiękniejsze rzeczy na świecie nie dadzą się ani widzieć, ani dotknąć a tylko wyczuć sercem. Nie ma innej drogi.

Instynkt, przeczucie, fizyczne doznania, symbole wszystko to jest Twoim osobistym prowadzeniem. Jeśli chcesz mieć swoje wewnętrzne prowadzenie, odzyskać moc, wewnętrzną równowagę, podjąć nowe działania, zrezygnować z dysfunkcyjnych schematów, zredukować stres ten kurs jest dla ciebie.

PROGRAM

Podczas kursu Uzdrawianie Intuicyjne i jego poszczególnych etapów zajmiemy się kilku stopniową ścieżką odkryć Intuicji.

 • Sesja 1: Wprowadzenia do prawa Karmy, rodzaj karmy, wpływ myśli, pragnień i działań na twój los i zdrowie. Zajmiemy się Świadomością własnych przekonań – twoje przekonania bowiem nadają ton procesowi życia i uzdrawiania.
 • Sesja 2: Wgląd we własne wnętrze, źródło chorób i trudności w życiu, wyjście z koła ofiary, znaczenie skruchy, wybaczenia i pojednania. Wstęp do Radykalnego Wybaczenia.
 • Sesja 3: Rolą intuicji w podejmowaniu decyzji i obraniu kierunku działań w swoim życiu. Wpływ tego co nieuświadomione na nasze życie, wzorzec agresji, szkodliwe programy w podświadomości, pretensje, obraza, osądzanie, obmowa, żal i ich wpływ na nasze biopole oraz naszych bliskich.
 • Sesja 4: Przyczyny zewnętrzne wpływające na nasz los i zdrowie. Programowanie zewnętrzne, Projekt Cel przed naszym poczęciem a nasza rola i los w obecnym życiu. Wpływ osobistych programów rodziców w okresie ciąży na nasze obecne życie. Bezwiedna projekcja rodziców na twój los.
 • Sesja 5 : Choroba jako posłaniec, jako specjalny biologiczny naprawczy system naszego istnienia. Skąd się biorą choroby dzieci. Wstęp do rozbudowanego kursu Totalnej Biologii.
 • Sesja 6: Podświadome uzależnienia i ich wpływ na nasze obecne życie i życie naszych dzieci. Uzdrowienie i Transformacja oraz jej wpływ na twój los oraz twoje ciało. Rozwiązanie Biologicznego Konfliktu.

NAJBLIŻSZY TERMIN KURSU: WIOSNA 2024
cena: 1150 zł
ilość sesji: 6 spotkań po 3h
lokalizacja: Łódź, JULIANÓW

NASZE OSTATNIE SPOTKANIE

Kasiu, dziękuję za inne spojrzenie, świeżość, nadzieję, Twoją mądrość i ogromne doświadczenie.

Arsen N.

Jestem wdzięczna, że mogłam poznać Kasię. Mam nadzieję, że zostanie ze mną na zawsze.

Kasia W.

Jestem wdzięczna, że poznałyśmy się z Kasią i jestem przekonana, że to nie był przypadek.

Ania K.